Junácká stezka pro světlušky a skautky. [B. m.]/Praha/Olomouc: [b. n.]/Junácká edice/nákladem Junáka/Krajské velitelství Junáka, 194?.

[B. m.]: [b. n.], [194?]
Tisk: Kramář a Procházka, Olomouc
Stran: 16 + obálka
Pozn.: Na první straně „Hymna československá“.

Praha: Junácká edice, [194?]
Tisk: Národní správa „Moldavia“, České Budějovice
Stran: 12 + obálka (nestránkováno)
Pozn.: Na druhé straně obálky ve slibu světlušek text „budu dobrou dcerkou Československé republiky“, ve slibu skautek na první straně „republiku Československou“.

Praha: nákladem Junáka, [194?]

Olomouc: Krajské velitelství Junáka, [194?]
Tisk: Hanácká knihtiskárna v Olomouci
Stran: 8 + obálka, před první stranu dále vlepen jeden list s hymnou Československa, Sovětského svazu a junáckou hymnou
Pozn.: Na druhé straně obálky ve slibu světlušek text „budu dobrou dcerkou českého národa“, ve slibu skautek na první straně „republiku Československou“.

[B. m.]: [b. n.], [194?]
Tisk: Jos. B. Zápotočný v Rokycanech