Emlyn, C. W.: Dobrý skutek. Praha: Josef Šváb, 1925.

Ve Skautu Junáku roč. 10 č. 8-9, str. 125 (15. 5. 1924) uvedeno:
Vydali jsme celou řadu skautských divadélek, jež si můžete v prodejně objednati. Jsou to:
Dobrý skutek. Skautská hra ze života v klubovnách. Anglicky napsal C. W. Emlyn. Volně upravil K. J. Šváb. 1 dějství. 13 osob. Kč 4,-.
Po stopě vyzvědačově. G. E. Burger. Volně přeložil J. Kouba-Stránský. 2 jednání. 5 osob. Kč 4,-.
Psí život. Hra pro vlčata. Anglicky napsal H. J. Wilson. Přeložil F. J. Rosner. 1 dějství. 7 osob. Kč 4,-.
Tři. Skautská scéna. Napsal J. A. Midleton. Přeložil Bohuš Beneš. 3 osoby. Kč 2,-.
Úklady. Z anglického volně přeložil J. Kouba-Stránský. 1 jednání. 5 osob. Kč 4,-.
Vzpoura. Veselá scéna pro tábor v přírodě. Napsal J. Kouba-Stránský. 1 dějství. 10 i více osob. Kč 4,-.
Právo provozovací je přirozeně volné, ale potěší nás, oznámíte-li nám každé představení.

Tyto divadelní hry se dosud nepodařilo objevit, vyšly zřejmě pouze jako rozmnoženiny, s výjimkou Dobrého skutku, který následně (rok 1925 dle Národní knihovny) vyšel u Josefa Švába tiskem. Nonni ani Palivec tyto divadelní hry neuvádí, v Národní knihovně je k dispozici pouze Švábovo vydání Dobrého skutku.

obálka