Má vlast IX. díl. Přehled dějin české a slovenské literatury. I. část. Stuttgart: Společnost pro vědy a umění, 1973.

Má vlast IX. díl. Přehled dějin české a slovenské literatury. I. část.
Stuttgart: Společnost pro vědy a umění, 1973
Vydal: Společnost pro vědy a umění - SVU; Gesellschaft für tschechoslowakische Wissenschaft und Kunst e. V.
Tisk: Horst Bissinger KG, 7031 Magstadt/Stuttgart, Alte Stuttgarter Strasse 39 (Reproduktion und Druck)
Další údaje: Na obálce Josef Kratochvil. Edice Má vlast. Pracovní učebnice Čs. dálkové Školy. IX. díl.
Pozn.: Obsahuje články o Čs. dálkové škole, fotografii „Jeho Jasnost panující kníže z Liechtensteinu František Jos. II. rozmlouvá s univ. profesorem Dr. Josefem Kratochvilem o problémech čs. skautu. Vaduz - zámek 1973.“, fotografii „Velikonoce 1973: Skupina čs. skautských vedoucích na poradách. Kostival.“

obálka titulní list ukázka 1
ukázka 2