Záhejský, Kamil: Junákova zkouška (Sen letní noci.) Hra se zpěvy a tanci ze života skautů - nováčků ve 4 dějstvích. [Praha?]: [nákladem vlastním?], 193?.

[Praha?]: [nákladem vlastním?], [193?]
Další údaje: Hudební doprovod složil Fr. Jiroš. Právo provozovací zastupuje Spolek českých spisovatelů-belltristů ?Máj?. Jedině přípustný hudební doprovod ve snadné úpravě zapůjčí na smluvenou dobu autor hry Kamil Záhejský, říd. uč. v. v., Praha-Košíře, Na Cibulce 352.
Pozn: Kratičká recenze vyšla v časopise Úhor (20. ročník 1932, č. 3-4, str. 90): Oproti hře Do tábora vypadl pokus této agitační hry mdle, má méně skautského, více pohádkového a i tu bude vaditi rýmované veršování, ne vždy nejšťastnější.

obálka titulní list