Herbenová, Bronislava; Milčicová, Emilie: Příručka dívčího skautingu. Praha: České lidové knihkupectví a antikvariát (Josef Springer), 1922.

Milčicová, Emilie; Herbenová, Bronislava: Příručka dívčího skautingu
Praha: České lidové knihkupectví a antikvariát (Josef Springer), 1922
Obálka: Olga Zárubová
Vydal: České lidové knihkupectví a antikvariát (Josef Springer), Praha I., filiálka na Kr. Vinohradech
Tisk: A. Lapáček, Praha V.
Edice: Knihovna junáků-skautů českoslov. číslo 15; rediguje Ant. B. Svojsík
Další údaje: Vydána péčí dívčího odboru Svazu skautů Republiky Československé. Redakcí Emilie Milčicové, náčelnice dívčího odborů SSRČS., Bronislavy Herbenové, předsedkyně dívčích odborů SSRČS.
Stran: 262 + 2 strany reklam
Pozn.: Recenze otištěna ve Skautu Junáku roč. 9 č. 3, str. 62 (15. 12. 1922). Reklama vyšla i v 11. ročníku Skauta Junáka (č. 5, str. 74; č. 6, str. 87). V lednu 1927 byla publikace stále k dispozici za cenu 24 Kč (Skaut Junák roč. 13 č. 5, zadní strana obálky, 15. 1. 1927).

desky hřbet obálka
titulní list