Pospíšil, Bohumil: Táborový oheň. 1935.

Strojopisné vydání:

Pospíšil, Bohumil: Táborový oheň. Příručka pro pořádání táborových ohňů s programy
Čáslav: [b. n.], 1934
Tisk: rozmnoženo
Další údaje: Upravil podle přednášek v Lesních školách a ze svých zkušeností Bohumil Pospíšil, absolvent Č. L. Š. Opis rukopisu. V Čáslavi, dne 10. března 1934.
Stran: 27 (jednostranně)
Pozn.: Jediný známý výtisk ve slepé černé obálce je uložen v Ústřední skautské knihovně. Pro knižní vydání byla příručka značně rozšířena.

Náčelnictvo 8. 1. 1935: Kniha br. Pospíšila "U táborového ohně" bude vydána ve dvou dílech. Prvý, povšechný, bude dán jako prémie všem předplatitelům "Skauta-Junáka", kteří své závazky vyrovnají do března t. r. Díl druhý bude obsahovati programy táborových ohňů a rukopis bude doplněn vhodnými články ze starých ročníků skautských časopisů. (Vůdce roč. 15 č. 4, str. 72). Reklama na knihu, která "bude vydána na konci dubna", vyšla ve Vůdci roč. 15 č. 7, str. 120.

obálka titulní list titulní list 1934