Práce s rojem a v oddíle. Číslo: 5. 1969.

Existuje verze na nazelenalém papíře, kde na druhé straně obálky je vyobrazení kroje skautek, následuje str. 1-27 (+ 17a), poté tři strany textu o krojích a na poslední straně je Mezinárodní hymna skautek (s notami).
Verze na zažloutlém papíře má za jednostranně potištěnou obálkou Mezinárodní hymnu skautek (s notami) a na druhé straně vyobrazení kroje skautek, pak následuje strana 1-27 (+ 17a) a nakonec tři nečíslované stránky textu o krojích.
Na tyto tři sešity (1-3, 4, 5) navazují cyklostylované pokyny formátu A4, sešité sponkou v rohu, které nelze označit za publikaci. V Ústřední skautské knihovně se dochovalo:
Pokyny pro práci v roji a s oddílem. Číslo 6. Září - Říjen 1969 (str. 1-22) Září - Říjen. Skautky (str. 23-34).
Schůzky světlušek. Listopad (str. 1-12); obsahuje dále kapitolu prosinec. Skautky (str. 13-22)
Metodické pokyny pro vedení schůzek světlušek. Leden 1970 (str. 1-20); obsahuje dále kapitoly únor, březen, duben.
Schůzky pro skautky. Leden-únor (str. 1-20); obsahuje dále kapitolu březen-duben.
Schůzky světlušek. Květen (1-16). Obsahuje dále kapitolu červen a kapitolu květen-červen (pro skautky).
Je tedy pokryto celé období až do června 1970.
V Ústřední skautské knihovně dále existuje cyklostylovaný tiskopis Vedení skautských oddílů a rojů světlušek (základní pokyny). Dr. Milada Brožová. 6 stran A4.

obálka 1 obálka 2